01. Mayıs 2019

Roomba® e5 Robot Süpürge ile Tanışın

Güçlü performans, güçlü çekim! Yıkanabilir toz hazneli, yenilenmiş 2’li kauçuk fırçalı Yeni Roomba® e5 Robot Süpürge ile Tanışın

Nisan, 2019:Tüketici robotlarında lider olan iRobot, bugün Roomba® e5 Robot Süpürge’yi piyasaya süreceğini duyurdu. Wi-Fi® bağlantılı Roomba e5, her gün temiz bir ev felsefesi ile yola çıkmış çekim gücü yüksek, yenilikçi teknolojilerle dolu bir akıllı süpürgedir. Roomba e5, Nisan ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

e5

Roomba e5 Robot Süpürge Temel Özellikler:

Daha temiz zeminler için 5 × çekim gücüne sahip Güçlü Çekim Özelliği ve gözle görülen, görünmeyen kir ve evcil hayvan tüylerini temizlemek için Yüksek Verimli FiltreGömülü kir ve tozu temizlemek için İkili Çoklu Plastik Fırçalar ve Güç Çekim Özelliğini kullanan Premium 3 Aşamalı Temizleme sistemi

Kiri duvar kenarlarından ve köşelerden, robotun temizleme yoluna süpürmek için özel olarak tasarlanmış Köşe Temizleme Fırçası

Evde akıllıca gezinen ve mobilyaların altını ve çevresini özenle temizlemek için Roomba, saniyede 60’tan fazla karar veren akıllı sensörlerle donatılmıştır.

Dirt Detect™ Kir Sensörleri, Roomba e5 robot süpürgeyi, evdeki kirin yoğun olduğu alanlarında daha fazla çalışması için uyarır.

Yıkanabilir Toz Haznesi– toz haznesinde kalan kiri veya artıkları kolayca durulayın

Roomba® e5 robot süpürge, temizlik bitiminde şarj ünitesine geri döner ve şarj olmaya otomatik olarak başlar böylece bir sonraki temizlik zamanı için hazır her zaman hazır bulunur.

Roomba e5, her gün temiz bir ev için güçlü çekim teknolojisi ile optimize edilmiştir. Gözle görünen ve görünmeyen evcil hayvan tüyleri ve tozu ortadan kaldırmak için, ikili çoklu plastik yüzey fırçaları, patenli 3 Aşamalı Temizleme sistemini, 5x emiş gücünü ve yüksek verimli filtresini kullanır.Özel olarak tasarlanmış Kenar Süpürme fırçası, kenarlarda ve köşelerde biriken kire odaklanır. Akıllı navigasyon ve Dirt Detect ™ teknolojisi tüm zemini kaplamak ve en çok ihtiyaç duyulan alanlara odaklanmak için birlikte çalışır. Roomba® e5 robotu, temizlendikten sonra her zaman kullanıma hazır olması için otomatik olarak yerleştirilir ve yeniden şarj olur.

Ek olarak, Roomba e5’in Wi-Fi Bağlantısı ile, iRobot Home uygulaması üzerinden istediğiniz zaman ve tarihe temizliğin zamanlamasını yapabilir ve telefonunuz üzerinden temizliği ev içinde veya dışardayken başlatabilirsiniz.

25 yılı aşkın robotik uzmanlığı ve sürekli yenilenen inovatif teknolojileri ile iRobot, her bütçeye uygun birden çok robot süpürge ve paspas çözümleri sunar.

Roomba® e5 Robot Süpürge, Nisan 2018 itibariyle Teknosa, Mediamrkt, Hepsiburada, Amazon, Boyner, Süpürge Sepeti ve Gelecek Evimde internet sitelerinden satın alınabilecektir.

iRobot Corp. Hakkında

iRobot, global robot süpürge pazarında öncü firma olup, insanların ev ve ev dışında kendilerine daha çok vakit ayırabilmeleri için robot süpürgeler tasarlar. iRobot, robot süpürge kategorisini 2002 yılında Roomba Robot süpürgeyi icat ederek yarattı. Bugün iRobot dünyada 25 milyondan fazla robot satışı gerçekleştirdi.
Roomba robot süpürge ve Braava paspas robotları ailesi de dahil olmak üzere iRobot’un ürün yelpazesi, patentli teknolojilere ve temizlik, haritalama ve navigasyonda ileri özelliklere sahiptir. iRobot’un mühendisleri akıllı evi mümkün kılmak için robotlar ve teknolojilerden oluşan bir ekosistem inşa etmeye devam ediyor. Daha fazla bilgi almak için iRobot web sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.irobot.com.tr