TEMİZLİK ALIŞKANLIĞINIZI TAMAMEN DEĞİŞTİRİN

 
    ürünler
 


iRobot Roomba® i7+ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Clean Base™ ve Imprint™ Akıllı HaritalamaRobot Süpürgede Gelinen Son NoktaClean Base™ Otomatik Kir BoşaltmaOtomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş bir konfor yaşayacaksınız. Roomba® i7 + robot süpürgeniz hem şarj ünitesi hem de temizleme haznesi olarak kullandığı Clean Base sayesinde süpürme işini haftalarca unutmanızı sağlayacak. Tek kullanımlık kir poşeti, 30 süpürme haznesi tozu ve kiri tutabilecek kapasiteye sahiptir.
 

 
30 toz haznesi kapasiteli


Imprint™ Akıllı Haritalama


Roomba® i7 modelinde bulunan navigasyon sistemi sayesinde robotunuz engelleri ve  mobilya çeşitlerini tanır ve temizleme yöntemini buna göre seçer. Akıllı haritalama sistemi sayesinde ister tüm evinizi isterseniz de oda seçimi yaparak sadece salonu veya mutfağı temizletebilirsiniz. Hem de tek tuşla!


iRobot Roomba® i7+Wi-Fi ve Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi ile robot süpürgeiAdapt® 3.0 Navigasyon ile Imprint™ Akıllı Haritalama Sınırsız temizleme alanı Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma  Sistemi Premium AeroForce® üç aşamalı temizleme sistemi İRobot HOME ile gelişmiş kontrol Akıllı temizlik planlama 

Etiketler

 
 
 


Ürün sepetinize eklendi
Sepetinize Gidin