iRobot Genius ™

Özel alışkanlıklarınıza, benzersiz evinize ve hatta mevsimlere bağlı olarak iRobot Genius, eşsiz bir temizlik deneyimi yaratmak için bilgi ve teknolojiyi birleştirir. Aynı zamanda, kullanıcı bir mobil uygulama aracılığıyla robotun tam kontrolünü elinde tutar. Artık iRobot zekasına gerçek bir Dahi diyebiliriz.

iRobot Genius'u şu modellerle deneyimleyin:

  • Roomba® i7/i7+
  • Roomba® j7/j7+
  • Roomba® s9+
  • Braava jet® m6

iRobot Genius başka ne yapabilir?

"Tüy dökme mevsimi mi geliyor?
Endişelenmeyin, iRobot Genius özel temizlik önerir."

Daha sık temizlik gerekebilecek dönemleri takip eder.

Alışkanlıklarınıza göre temizlik önerir. Buna göre, sıklıkla temizlik yaptığınızda, iRobot Genius size temizlik programı önerir.

Belli odalara veya temizlik bölgelerine geçerken robot vakum yapmaz, böylece enerji tasarrufu sağlar ve gürültüyü en aza indirir.

Temizlemeden önce, temizliğin ortalama ne kadar süreceğini size gösterir.

Evde olmadığınızda, iRobot Genius ile her zaman düzenli olacaksınız.

ıRobot Genıus™

Uygun olduğunda temizleyin

Uygulama temizlik alışkanlıklarınızı bilir ve "akşam yemeğinden sonra mutfağı temizlemek" gibi düzenli temizlik önerileri sunar. Robotların siz evde yokken temizleme yeteneği harika. Hiçbir şeyi çalıştırmanıza gerek olmaz, iRobot Genius ne zaman ayrıldığınızı bilir. Siz sadece temiz zeminleri gördüğünüzde temizlik hakkında bilgi sahibi olursunuz.

iRobot Genius

ıRobot Genıus™

Gereken yerleri temizler

Imprint Akıllı Haritalamaya sahip Roomba® robot süpürgeler ve Braava® robot paspaslar, kiri otomatik olarak algılamak ve kanepeler, masalar veya mutfak tezgahları gibi belirli nesnelerin etrafında aktif olarak yeni temizleme bölgeleri tasarlamak için son teknoloji yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır.

* iAdapt 3.0 ve üstü"

iRobot Genius

ıRobot Genıus™

İstediğiniz şekilde temizleyin

Yasak bölgeler, robotun istenmeyen yerlere girmesini engeller. Imprint haritalama fonksiyonu™ ile iRobot Genius ™ çok daha ileri gider. Robotlar bu bölgeleri kendileri belirler ve sorunlu alanlardan kaçınmayı öğrenirler. Ek olarak, evcil hayvan sahipleri ve alerjisi olanlar tarafından takdir edilen mevsimsel ipuçları verirler.

* iAdapt 3.0 ve üstü"

iRobot Genius