ürünlerBraava jet m6

Değerlendirme
539 0.0
KARŞILAŞTIR
Braava jet m6 banner
 

Hızlı performans

     
 
 

Yeni Braava jet m6 robot paspas, patentli iAdapt 3.0 navigasyonu, Hassas jet Püskürtme teknolojisi ve temizlik sırasında şarj olma işlevi içerir. İ & s serisi robot süpürgeler ile iletişim kurduğu devrim niteliğindeki Imprint-Link işlevi ile birlikte, paspas yapma şeklinizi sonsuza kadar değiştirir.

Braava’nın başlıca özellikleri jet m6

 • Her türlü sert zeminin temizlenmesi
 • Imprint ™ akıllı haritalama ve vSLAM® teknolojisi ile
 • iAdapt 3.0 navigasyon
 • 92 m2'ye kadar temizlik
 • 2 temizleme modu: ıslak, kuru
 • Su haznesi 445 ml
 • Hassas jet Püskürtme işlevi
 • Temizlik sırasında şarj işlevi
 • Merdivenlerden düşmeye karşı sensörler
 • WiFi bağlantısı
 • iRobot HOME üzerinden kontrol
 • Sanal duvar modu
 • Sessiz temizlik
 • Imprint ™ Link işlevi - Roomba i & s robot süpürgeler ile iletişim

Neden iRobot

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve çalışma, öğrenme, tedavi veya temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancından kaynaklandı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırması ile işbirliği içinde yer alan bir robot olan Genghis'i tanıttı. iRobot portföyündeki robotları dünyanın çeşitli yerlerinde 15 milyondan fazla kişi kullanmaktadır.

iAdapt® 3.0 navigasyon ile Imprint™ akıllı haritalama

VSLAM® teknolojisine sahip en gelişmiş iAdapt 3.0 kamera navigasyonu, yeni Braava'ya sınırsız bir alanda mükemmel yönlendirme sağlar. Akıllı haritalama sayesinde Imprint, ayrı odaları tanımayı öğrenir ve robotun nerede ve ne zaman temizlemesi gerektiğini belirli alanları seçebilirsiniz.

Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint

Akıllı ve etkili temizlik

Braava, temizlik sırasında etkili bir şekilde ileri geri hareket eder. Yıkanabilir temizleme pedleri kullanır ve iki temizleme modu sunar: ıslak ve kuru. Eşsiz Kenar tasarımı, mobilyaların etrafında, mobilyaların altında ve ulaşılması zor yerlerde mükemmel temizlik sağlar. Braava'nın halılardan kaçınmasına yardımcı olan ve merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmelerini önleyen gelişmiş sensörlerle donatılmıştır.

Braava pohyb navigace

Hassas jet Sprey

Braava, 445 ml hacimli bir su deposuna sahiptir ve ıslak temizlik sırasında zemine özellikle su uygulayan hassas bir püskürtme ucu ile donatılmıştır. Özel sensörler, başlığın mobilyalara, duvarlara veya merdivenlerin altındaki boşluğa çarpmamasını sağlar. Kiri ve taze kokuyu daha da etkili bir şekilde çıkarmak için Braava jet® temizleyici kullanabilirsiniz.

Braava jet Spray

Şarj İstasyonu

Braava jet m6, şarj istasyonunda otomatik şarj sunan Braava robot paspas kategorisinin ilk temsilcisidir ve ayrıca temizlik sırasında şarj işlevine sahiptir. Ayrıca şarj istasyonu, ıslak pedlerin şarj sırasında zemine temas etmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Braava m6

iRobot HOME uygulaması

Braava'yı cep telefonunuzla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kontrol edin. Örneğin, iRobot HOME, temizlemek istediğiniz odaları planlamanıza, özelleştirmenize ve seçmenize veya zemindeki su dağıtımının yoğunluğunu ayarlamanıza olanak tanır.

Yeniden kullanılabilir temizlik pedleri

Braava jet m6, temizlik sırasında ıslak ve kuru temizleme için özel temizleme pedleri kullanır. Paspas pedleri, mutfak yağını, kiri ve yapışan kirleri çözmeye yardımcı olan emici liflerden yapılmıştır. Kuru süpürme pedleri kiri, tozu ve saçı tutmak için elektrostatik enerji kullanır. Pedler yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.

Vyměnitelné podložky iRobot

Karşılıklı iletişim için Imprint-Link işlevi

Braava jet m6, Roomba s, i ve yeni 900 serisi robot süpürgeler ile çalışabilir. Devrim niteliğindeki Imprint ™ Bağlantısı sayesinde Roomba önce süpürür ve temizliği bitirdikten sonra otomatik olarak Braava'ya bir talimat gönderir ve bu talimattan sonra Braava kendi kendine paspas yapar. Bu iki robotun kombinasyonu, sizin varlığınız olmadan kapsamlı zemin temizliği sağlar ve böylece ev temizliği için benzeri görülmemiş bir konfor sunar.

spolupráce mezi robotickým vysavačem a robotickým mopem

Sanal Duvar Özellikleri

Sanal bir duvar kullanarak alanı tanımlayabilirsiniz. Sanal duvar, robotun geçemeyeceği görünmez bir engel oluşturur. Yalnızca belirlenmiş bir alanı temizlemeniz gerektiğinde veya Braava'nın elektrik veya bilgisayar kablolarına veya kırılgan nesnelere yaklaşmasını önlemek istediğinizde kullanılır. Sanal duvarlar ayrıca duvarın etrafında koruyucu bir alan oluşturan Halo işlevini de sunar. Bu alan robot tarafından asla rahatsız edilmez ve örneğin evcil hayvanların mama kapları ile kullanılabilir.

Dışarıda Bırakma Fonksiyonu

Bu özellik sayesinde iRobot HOME uygulaması üzerinden, sınırsız adet, minimum 60x60cm boyutunda alanlar belirleyerek bu alanlara Roomba robot paspasınızın asla gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik, köpeğinizin mama kabı gibi alanlarda çok kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra artık bu özellik sayesinde düşük modellerde kullanılan sanal duvar ya da benzeri engellere ihtiyaç duymadan robotunuzun girmesini istemediğiniz yerlere gitmesini engelleyebileceksiniz.

Funkce Keep Out Zones

Duvarlar boyunca ve mobilyaların altını temizler

Braava jet m6, akıllıca ve en önemlisi tutarlı bir şekilde temizler. Yeni Edge tasarımı ile yatağın ve diğer mobilyaların altına kolayca kayar, duvarları, masa ayakları boyunca dikkatlice temizler ve aynı zamanda gelişmiş kamera navigasyonu sayesinde halıları ve diğer tüm engelleri tanır.

nový Edge design pro úklid v rozích

Paket içeriği

Şarj tabanı1x Şarj tabanı

Tek kullanımlık ıslak silme bezi2x Tek kullanımlık ıslak silme bezi

Tek kullanımlık kuru temizleme bezi1x Tek kullanımlık kuru temizleme bezi

Braava jet m61x Braava jet m6

Braava Jet temizlik maddesi örneği1x Braava Jet temizlik maddesi örneği

Yıkanabilir temizlik ıslak bezi1x Yıkanabilir temizlik ıslak bezi

Yıkanabilir kuru bezi1x Yıkanabilir kuru bezi

 

teknik özellikler

Tank kapasitesi: 445 ml
Islak temizleme alanları: 92 m2'ye kadar
Kuru temizleme alanı: sınırsız
Pil türü: Li-Ion
Kapasite: 1775 mAh
Boyutlar: 270 x 252 x 90 mm
Pil ile birlikte ağırlık: 2,2 kg
 
 
Ürün sepetinize eklendi
Sepetinize Gidin