ürünlerBraava 390 Turbo

Değerlendirme
321 4.5
KARŞILAŞTIR
Braava 390 Turbo banner
 

Hızlı performans

     
 
 

Robot paspası iRobot Braava 390 Turbo çok sessizdir, kimseyi rahatsız etmez ve harika bir iş çıkartır. Değiştirilebilir mikro elyaf bezlerle kombine edilmiş iki temizleme modu, döşeme, muşamba veya kaygan zemin olsun farketmeksizin silmeye ve paspasa olanak sağlar. PRO-CLEAN temizleyici maksimum ıslak temizleme performansı sağlar. iAdapt 2.0 navigasyon robotu hassas navigasyon çubuğuyla yönlendirir. Yer silmekle zaman ve çaba harcamayın ve hayatınızın tadını çıkartın.

Braava'nın başlıca avantajları 390 Turbo

 • Navigasyon iAdapt 2.0 ile navigasyon küpü
 • Çok sessiz temizlik
 • İki temizleme modu: silme ve paspas
 • Silme modunda tam şarj ile bir seferde 180 m²'ye kadar temizlik yapar
 • Paspas modunda tam şarj ile bir seferde 60 m²'ye kadar temizlik yapar
 • Temizlik sıvısı içeren PRO-CLEAN sistemi
 • Etkili mikrofiber bezler
 • Basit silme sistemi
 • Her tür sert zemine uygun
 • Duvarlar boyunca ve mobilyaların altında temizlik imkanı
 • Merdivenlerden düşmeyi engelleyici sensörler
 • Kolay bakım
 • Cube-to-Cube fonksiyonu
 • Hızlı şarj fonksiyonu
 • Turbo şarj cihazı dahil

Neden iRobot

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve çalışma, öğrenme, tedavi veya temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancından kaynaklandı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırması ile işbirliği içinde yer alan bir robot olan Genghis'i tanıttı. iRobot portföyündeki robotları dünyanın çeşitli yerlerinde 15 milyondan fazla kişi kullanmaktadır.

Temel Özellikler
iRobot Braava 390 Turbo

iAdapt 2.0 navigasyon sistemi

iAdapt 2.0 navigasyon sistemi dahili bir GPS olarak çalışır. Navigasyon küpü, Braava’nın odadaki mevcut konumunu ve Braava’nın özellikle temizlemesi gereken alanı saptar. Temizlik bittikten sonra, Braava her zaman temizliğe başladığı ilk yerine geri döner.

Etkili mikrofiber bezler

iRobot Braava ayrıca mükemmel temizleme özelliklerine sahip silme ve paspas için özel mikrofiber bezler kullanır. Kuru temizleme veya silme için toz, küçük kir, saç ve hayvan kılı üzerine yapışan beyaz kumaş kullanılır. Mavi bez, özellikle ıslak temizleme amaçları için, yani paspas için tasarlanmıştır. Bezi manyetik bir kilit pedi ve kauçuk sabitleme şeritleri kullanarak robota takmanız yeterlidir. Temizlik bitiminde, bezler kolayca yıkanabilir ve çamaşır makinesine atılabilir.

Sessiz temizlik

Temizlik sırasında iRobot Braava bir fare kadar sessiz hareket eder. Sabah erken saatlerde ve geceleri çalıştırabilirsiniz, Braava kimseyi uyandırmaz. Braava'nın elektrikli süpürge olmadığını, mikrofiber havlu kullanarak sadece yerdeki toz, saç, tüy ve küçük kirleri tutabilen süpürme işlevine sahip bir robotik paspas olduğunu unutmayın. Paspas olarak emme işlevi yoktur. Braava tekerlekleri sessiz bir elektrik motoru kullanır, bu nedenle temizlik sırasında duyulmaz.

Roomba 790

İki temizleme modu

Braava 390 Turbo iki temizleme modu sunar. Silme ve paspas. Silme modunda, fırçanın bıraktığı gibi toz parçaları bırakmaz. Bu mod, her türlü sert zemin ve geniş alanlardaki tozları, saçları, kılları ve küçük kirleri temizlemek için kullanılır. Kir, mikrofiber beze yapışır. Silme modunda, Braava daima uzun şeritler çizerek ileri geri hareket eder. Paspaslama modu da sert zeminleri etkili bir şekilde silmek için kullanılır. Kısa şeritlerle sağa doğru ileriye ve geriye ardından sola doğru ileriye ve geriye hareket eder. Bu prosedür sayesinde gres, toz ve hatta lekeleri etkili bir şekilde temizleyebilir.

Duvarlar boyunca ve mobilyaların altında temizlik

Braava zekice ve tutarlı bir şekilde temizler. Yatağın ve mobilyaların altına, veya banyo dolaplarının altına girer, duvarlar boyunca ya da masanın ayaklarının ve çöp sepetinin etrafını dikkatlice temizler. Odadaki engellere hassas bir şekilde tepki verir. Mobilyalara çarpmaz ve örneğin bir halıyı kaydederse durur, etrafında döner ve diğer taraftan devam eder. Halıyı bir mikrofiber bezle silmenin bir fikir olmadığını anlar.

Cube-to-Cube fonksiyonu

Braava 390 Turbo, farklı sinyallerle birden fazla navigasyon küpüyle iletişim kurabilir ve böylelikle daha geniş bir alanı sileiblir. Gezinme küplerini her küp sinyalinin kapsandığı alanla çakışacak şekilde yaklaşık 7m aralıkla bir odada veya alana yerleştirmenizi öneririz. Braava 390 Turbo, küp işareti tarafından kapsanan alanın tamamında otomatik olarak temizlik yapacaktır. İlave navigasyon küpleri opsiyonel bir aksesuar olarak satın alınabilir.

PRO-CLEAN sistemi

Braava 390 Turbo, PRO-CLEAN sistemini kullanarak silme verimliliğini artırır. Bu, sabitleme pedi içine gömülü temizlik sıvısı rezervuarı sayesinde, temizlik sırasında mikrofiber bezin ıslak kalmasını sağlar. Bu sayede Braava 390 Turbo zeminden daha dirençli lekeleri giderir.

Pause/Resume fonksiyonu

Braave'i bir süre durdurup, bir sorunu gidermeniz ve sonra silme işlemini devam ettirmeniz mi gerekiyor? Problem değil. Pause / Resume fonksiyonu, Braava'yı bulunduğu yerden temizlemeye devam etmesini sağlar.

Hızlı şarj fonksiyonu

Braava 390 Turbo, robotun şarj süresini 4 saatten yarı yarıya kadar indiren bir turbo şarj cihazı ile donatılmıştır.

Kimler için?

iRobot Braava 390 Turbo, ev tipi daireler ve hatta daha büyük bir zemin alanı olan ofisler için uygundur. Hızlı şarj etme teknolojisi ve turbo şarj cihazı sayesinde, Braava 390 Turbo, 2 saat içinde tam şarj olur ve bir sonraki temizliğe hazır olur. Bir şarjla Braava 390 Turbo, 200m2'lik bir alanı süpürür ya da 60m2'yi paspaslar.

iRobot Braava 380
390T

Diğer önemli özellikler

merdiven algılayıcı sensörler
mikrofiber bezler
Navigasyon iAdapt 2.0 ile navigasyon küpü
navigasyon küpü
PRO-CLEAN sistemi
süpürme modu
paspas modu
sessiz temizlik
Pause/Resume fonksiyonu
 
 

merdiven algılayıcı sensörler

Robottun alt kısmında bulunan özel sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımlayabilir, böylece merdivenden düşme ihtimalini tamamen ortadan kaldırabilir. Robot durur, alttaki tekerlekler yardımıyla diğer tarafa döner ve kaldığı yerden  temizlemeye devam eder. 

 

mikrofiber bezler

2013 yılında iRobot , portföyünü ilginç bir yenilikle genişletti. Roomba temizlik robotu ile tamamlayıcı bir ürün olan iRobot Braava 390 robotik paspas çok etkili mikrofiber bezleri sayesinde, zemini duvar boyunca ve mobilyaların altında bile temizlemenize ve silmenize yardımcı olur. Brava çok sessiz ve çok akıllıca çalışır; NASA ile işbirliği içinde geliştirilen bir navigasyon sistemi tarafından yönlendirilir.

 

Navigasyon iAdapt 2.0 ile navigasyon küpü

Navigasyon iAdapt 2.0, iRobot Braava robotik paspas'ta navigasyon sistemi görevini görür. ABD NASA Uzay Ajansı ile birlikte geliştirilen teknoloji dahili bir GPS görevi görür. Navigasyon küpü, Braava'nın odadaki mevcut konumunu ve özellikle temizlenmesi gereken alanı güvenli bir. Temizleme işleminin sonunda Braava her zaman temizlemeye başladığı yere döner. 

 

navigasyon küpü

Navigasyon küpü iRobot Braava robotik paspas navigasyon sisteminin bir parçasıdır. Braava'ya odanızın duvarlarını, mevcut konumunu ve temizlenmesi gereken yerleri bildiren bir kontrol birimi olarak görev yapar.

 

PRO-CLEAN sistemi

PRO-CLEAN sistemi, Brava 390 robotik paspasının bir parçasıdır. PRO-CLEAN sistemiyle, silme işlemi sırasındaki temizleme  verimliliğini artıracaksınız. PRO-CLEAN, hazne içinde bulunan temizlik solusyonunu devreye sokar ve temizleme sırasında mikrofiber bezin ıslak kalmasını sağlar. Bu sayede Braava 390 zeminden daha dirençli lekeleri giderir.

 

süpürme modu

iRobot Braava iki temizleme modu sunar. Süpürme ve paspaslama. Süpürme modu, her tür sert zemin ve geniş alanlardaki tozları, saçları, kılları ve küçük kirleri temizlemek için kullanılır. Kirler, temizlemeyi bitirdiğinizde basitçe silkelemeniz olanak sağlayacak şekilde beyaz bir mikrofiber bez üzerine takılır. Braava süpürürken, odada uzun ileri geri-ileri geri hareket eder.

 

paspas modu

iRobot Braava iki temizleme modu sunar. Süpürme ve paspaslama. Paspaslama modunda sert zeminleri etkili bir şekilde silmek için kullanılır. Kısa şeritlerle sağa doğru ileriye ve geriye ardından sola doğru ileriye ve geriye hareket eder. Bu prosedür sayesinde gres, toz ve hatta lekeleri etkili bir şekilde temizleyebilir. Braava 380'un bir parçası olan PRO-CLEAN tankını ekleyerek paspas yapabilirsiniz.

 

sessiz temizlik

Brava robotik paspasının en önemli özelliği, sessiz çalışmasıdır. Braava, gücünü temizleme sırasında duyulması hayli zor olan sessiz bir elektrik motorundan alır; bu nedenle kitap okumak veya temizlik işlemi sırasında uyumak size kalmış. Braava'nın sizi rahatsız etmeyeceği kesin. 

 

Pause/Resume fonksiyonu

iRobot Braava robotik paspası bu özelliğe sahiptir. Gerekli olduğu taktirde Braava'yı bir süre durdurup, sonrasında temizliğe devam ettirmeniz mi gerekiyor? Problem değil. Pause/Resume özelliği, Braava'nın bulunduğu yerden temizlemeye devam etmesini sağlar.

Paket içeriği

PRO-CLEAN rezervuarlı yıkayıcı1x PRO-CLEAN rezervuarlı yıkayıcı

Çok amaçlı temizlik pedi1x Çok amaçlı temizlik pedi

Navigasyon Küpü1x Navigasyon Küpü

Silme bezi2x Silme bezi

Silme bezi2x Silme bezi

Batarya (robotun içinde)1x Batarya (robotun içinde)

Adaptör1x Adaptör

Turbo şarj cihazı1x Turbo şarj cihazı

Braava 390 Turbo1x Braava 390 Turbo

 

Braava 390 Turbo: Terimler sözlüğü

Braava 390 Turbo video

teknik özellikler

Çok sessiz temizlik
Etkili mikrofiber bezler
Basit silme sistemi
Her türlü sert zemine uygun
Navigasyon iAdapt 2.0 ile navigasyon küpü
İki temizleme modu: silme ve paspas
PRO-CLEAN yıkayıcı
Duvarlar boyunca ve mobilyaların altında temizlik
Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler
Cube-to-Cube fonksiyonu
Duraklat / Devam Et özelliği
Hızlı yönlendirme özelliği
Kolay kullanım için tutma sapı
NiMH Batarya 2000 mAh
Silme kapasitesi: 4 saate kadar / 200 m2
Paspas pil kapasitesi: 2,5 saate kadar / 60m2
Şarj olma süresi: 2 saat
Ağırlık 1.8 kg
Boyutlar: 244 x 216 x 79 mm
 
 
Telefonla destek hattı, müşteri hizmetleri:
0216 900 14 99(Pzt – Cum 9:00 - 18:00)
Mail: info.tr@certus-mercatus.com

Yetkili servis
iRobot Türkiye Yetkili Teknik Servisi
HTS TEKNİK HİZMETLER
Bilgi hattı: 0216 313 14 14
Özel ithalatçı ve distribütör:
Certus Mercatus Dış Tic. A.Ş.
Küçükbakkalköy Mah., Dudullu
Cd. 23-25, Brandium Rezidans
R2 Blok D:177
34758 Ataşehir / İstanbul

web: www.mercatus.cz
Mail: info.tr@certus-mercatus.com
 
 
Ürün sepetinize eklendi
Sepetinize Gidin