ürünlerRoomba 976

Değerlendirme
564 5.0
KARŞILAŞTIR
Roomba 976 banner
 

Hızlı performans

     
 
 

En yeni teknoloji ürünü Roomba 976, günlük toz ve kir istilasından kurtulmanıza yardımcı olur. Görsel lokalizasyon ve AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi ile hassas iAdapt 2.0 navigasyon, 185 m²'ye kadar mükemmel temizlik sağlar. iRobot Home mobil uygulaması (Android ve İos) ile Roomba 976’yı istediğiniz zaman ve yerden kontrol edebilirsiniz. Şimdiye kadar alıştığınız temizliği unutun!


Gelişmiş Özellikler Roomba 976

 • Görsel lokalizasyonlu iAdapt 2.0 navigasyon
 • Akıllı teknoloji
 • iRobot HOME uygulaması üzerinden kontrol
 • Temizleme alanı 185 m²
 • Üç aşamalı AeroForce temizlik sistemi
 • Kablolara dolaşmayı engelleme sistemi
 • Kirlerin akustik ve optik olarak tespiti
 • Temizlik için zamanlama fonksiyonu
 • Dolu hazne göstergesi
 • Temizlik sırasında şarj imkanı
 • Li-Ion batarya

Neden iRobotu

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve çalışma, öğrenme, tedavi veya temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancından kaynaklandı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırması ile işbirliği içinde yer alan bir robot olan Genghis'i tanıttı. iRobot portföyündeki robotları dünyanın çeşitli yerlerinde 15 milyondan fazla kişi kullanmaktadır.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla akıllı teknoloji

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden iRobot HOME (Android a iOS) ile, evde olmadığınızda bile robotu kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın.

Fonksiyonlar:

Zaman programlı temizlik

Zaman programlı temizlik haftanın herhangi bir gününde veya saatinde yapılabilir.

Çift temizlik

Roomba tüm yüzeyleri iki kez temizler. Bu, evcil hayvan olan evlerde daha kapsamlı bir temizlik için yararlı olabilir.

Duvarlar boyunca temizlik

Mümkün olduğunca kapsamlı olabilmesi için, temizlik bitiminde Roomba duvarlar ve mobilyalar boyunca tekrar süpürür.

Toz haznesi tamamen dolu ise temizlik durur

Toz haznesinin tamamen dolu olması durumunda robot başladığı yere geri döner ve temizliği duraklatır. Toz haznesini boşalttıktan sonra CLEAN düğmesine basarsanız temizleme işlemine devam edecektir.

Bilgi:

Robot bakımı

Hazneyi boşaltmak, fırçaları veya robotun diğer bölümlerini temizlemek gerektiğinde uygulama sizi uyarır. Bakım bölümünde ayrıca, bakımın nasıl yapılacağı ile ilgili talimatlar da yer alır.

Yardım

Yardım bölümü, sıkça sorulan sorulara yanıtlar, video öğreticiler, teknik destek irtibat listesi veya bir resimli el kitapçığı da dahil olmak üzere hızlı kullanım kılavuzu içerir.

Geçmiş

Uygulama aynı zamanda bireysel temizlik döngülerinin geçmişini de takip eder.

iRobot HOME

Üç aşamalı AeroForce sistemi

Dobíjení

iRobot Roomba 976, robotik elektrikli süpürge tarihindeki en temel yeniliklerden biriyle donatılmıştır - AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi. AeroForce sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar bir yuvaya yoğunlaştırarak hızlandırır. 2.nesil motor ile birlikte, emme gücü 5 katına kadar artar.

1. Döner yan fırça

Roomba, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilya çevresini, duvarları, odaların köşelerini ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkin bir şekilde temizleyebilir.

2. AeroForce karşılıklı dönen iki fırça

Özel kılavuz oluklara sahip iki adet döner lastik fırça, her zeminde ve halıda kirleri kolayca toplar. Sert zeminlerde fırça tozları doğrudan hazne içine iter. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye girer ve kiri yüzeye taşır ve plastik fırça yardımıyla kir hazneye alınır.

3. 2. Nesil emiş motoru

İyi toz çekişi, 2. nesil güçlü bir vakum motoruyla sağlanmaktadır. Hava filtreleme, AeroForce filtre tarafından sağlanmaktadır.

Görsel lokalizasyonlu iAdapt 2.0 navigasyon

En gelişmiş navigasyon sistemi iAdapt 2.0, büyük bir dairenin veya evin mükemmel temizliğini kolayca yönetir. Roomba 976, engelleri, münferit mobilya tiplerini tanıyan ve doğru şekilde temizlenmeyi seçen bir kameraya sahiptir. Alan ne olursa olsun, Roomba 976, 185 m2'ye kadar alanın temizliğini yapacaktır.

Imprint™ Link Teknolojisiyle uyumlu

Artık Braava jet® m6 robotunuz güçlü Roomba® 900 Serisi robot süpürgelerle bağlantı kurabiliyor.

Temizlik ve Li-ion batarya şarj işlevi

Dobíjení

Lityum batarya, Roombe 976'in 75dk‘ya kadar temizlemesini sağlar. Bir lityum bataryanın avantajı, yüksek kapasitesi ve uzun servis ömrü olmasıdır. Gerekirse, Roomba 976 kendisi şarj istasyonuna gider, şarj eder ve henüz bitirmediği yerden tekrar temizlemeye devam eder.

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

Robottun altındaki sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımyabilir, böylece merdivenden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir. Roomba durur, döner ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin üzerinde temizlemeye devam eder.

Kablo dolaşmayı engelleyici sistem

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.

SPOT programı

SPOT bölgesel temizlik için kullanılır. Robotun elle çalıştırılmasından sonra, çapı 1 m² olan alanı iyice temizleyecektir. Mutfakta şeker döküldüğünde veya ayakkabılarınızı koyduğunuz paspası temizlemek istediğinizde süpürgeniz sizin için tıpkı bir "fırça ve faraş" gibi hizmet edecektir.

Geniş kapasiteli AeroForce hazne

Roomba, bir mikrofiber filtre kullanarak en küçük toz parçalarını bile yakalayan geniş kapasiteli AeroForce toz haznesine sahiptir.

Paket içeriği

Şarj tabanı1x Şarj tabanı

Li-Ion batarya1x Li-Ion batarya

Roomba 9761x Roomba 976

 

Roomba 976: Terimler sözlüğü

teknik özellikler

Temizlenen alan büyüklüğü 185 m2'ye kadar
1800 mAh Li-Ion batarya
Şarj olma süresi 2 saattir
Şarj etme tüketimi 33 W max'a kadar
2 W'a kadar bekleme tüketimi
Boyutlar 351 x 92 mm
Ağırlık 4 kg
 
 
Telefonla destek hattı, müşteri hizmetleri:
0216 900 14 99(Pzt – Cum 9:00 - 18:00)
Mail: info.tr@certus-mercatus.com

Yetkili servis
iRobot Türkiye Yetkili Teknik Servisi
HTS TEKNİK HİZMETLER
Bilgi hattı: 0216 313 14 14
Özel ithalatçı ve distribütör:
Certus Mercatus Dış Tic. A.Ş.
Küçükbakkalköy Mah., Dudullu
Cd. 23-25, Brandium Rezidans
R2 Blok D:177
34758 Ataşehir / İstanbul

web: www.mercatus.cz
Mail: info.tr@certus-mercatus.com
 
 
Ürün sepetinize eklendi
Sepetinize Gidin