ürünlerRoomba s9 (siyah-bronz)

Değerlendirme
563 0.0
KARŞILAŞTIR
Roomba s9 (siyah-bronz) banner
 

Hızlı performans

     
 
 

Yenilikçi Edge tasarımı, köşelerde ve mobilya boyunca temizlik yeteneğini en üst düzeye çıkarır. Akıllı Imprint haritalama ve vSLAM® teknolojisine sahip benzersiz iAdapt 3.0 navigasyon sistemi sayesinde, mükemmel bir şekilde yönlendirilir ve her türlü geniş alanı temizler. Halıların nerede başladığını algılar ve emiş gücünü artırmak için Power Boost işlevini kullanır. Elbette, Clean Base temizleme istasyonunda tozu ve kiri otomatik olarak boşaltılır. iRobot markasının çığır açan kilometre taşı, Roomby s9 + 'nın iRobot Braava m6 robot paspas ile iletişim ve işbirliği yapma becerisidir.


Gelişmiş Özellikler Roomba s9

 • Akıllı Imprint ™ haritalama özellikli iAdapt® 3.0 navigasyonu
 • Temizlenmiş alanın sınırsız büyüklüğü
 • Clean Base ™ temizleme istasyonunda toz haznesinin otomatik olarak boşaltılması (*opsiyonel aksesuarlar)
 • 5 kollu benzersiz yan fırça
 • Köşelerde mükemmel temizlik için özel Kenar tasarımı
 • % 30 daha geniş Aeroforce® kauçuk fırçalar
 • Robot paspas iRobot Braava m6 ile iletişim
 • Premium AeroForce® üç adımlı temizleme sistemi
 • iRobot HOME uygulaması ile gelişmiş kontrol
 • Akıllı temizlik planlama

 • Özellikler:

 • Her türlü sert zemin ve halıyı temizler
 • Kablolara dolaşmayı engelleme sistemi
 • Kirlerin akustik ve optik olarak tespiti
 • Hazne dolu göstergesi
 • Yıkanabilir toz haznesi
 • Temizlik sırasında şarj olma
 • Li-Ion batarya

iRobot hikayesi

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucusunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve dolayısıyla çalışma, öğrenme, tedavi ve hatta temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancıydı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırmaları için Nasa ile iş birliği içinde tasarladığı bir robot olan Genghis'i tanıttı.

Imprint Haritalama sistemi ile iAdapt 3.0 navigasyonu

En gelişmiş iAdapt 3.0 navigasyonu, boyut sınırı olmaksızın evinizin tüm alanlarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Roomba s9, engelleri, mobilya tiplerini tanıdığı ve buna göre en iyi temizleme yöntemini geliştirdiği bir navigasyon sistemine sahiptir. Smart Imprint haritalama sistemi sayesinde, Roomba her odayı tanıyacak ve böylece robotun ne zaman ve hangi odayı temizleyeceğini siz belirleyeceksiniz.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla, nerde olursanız olun temizliği başlatabilirsiniz

Robotunuzu, örneğin iş yerinizden veya tatildeyken bir akıllı telefon veya tablet kullanarak rahatça kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın ve robotunuz çalışmaya başlasın.

İşlev:

Akıllı Imprint Haritalama

İlk olarak, Roomba s9 özenle gösterilen alanı dikkatle eşler. Harita uygulamaya kaydedildikten sonra, her odanın sınırlarını ayarlayabilir ve adlandırabilirsiniz. Böylece, robotunuzun her zaman temizlemesi gereken alan üzerinde mutlak kontrole sahip olursunuz. Robot 10 farklı harita kaydedebilir.

Temizliği planlama

Imprint teknolojisi sayesinde, her oda için ihtiyaçlarınıza göre bir temizlik programı belirleyebilirsiniz.

Çift temizlik

Roomba, tüm yüzeyleri iki kez temizler. Özellikle küçük çocuklu veya evcil hayvanlı evlerde daha kapsamlı temizlik yapmanın farkına tanık olacaksınız.

Bilgi:

Robot bakımı

Uygulama, çöp kutusunun boşaltılması gerektiğinde veya fırçaların veya robotun diğer bölümlerinin temizlenmesi gerektiği durumlarda sizi uyarır. Ayrıca, bu tür bir bakımın nasıl yapılacağına ilişkin talimatları da yine uygulamada bulabilirsiniz.

Yardım

Yardım bölümü, sık sorulan soruların cevaplarını, eğitim videolarını ve teknik destek irtibatlarını sağlar. Robot hakkında başlıca özellikler ve gelişmiş özellikler ile ilgili bilgileri içerir. Aynı zamanda resimli kullanıcı kılavuzu da içeren bir hızlı kullanım kılavuzu da içerir.

Uygulama Geçmişi

Akıllı uygulama, bireysel temizleme döngülerinin raporlarını saklar.


Premium AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi

iRobot Roomba s9, hava akımını dönen fırçalar arasında dar bir aralığa konsantre eden patentli üç aşamalı AeroForce temizleme sistemi ile çalışır. Bu, havanın olağanüstü bir şekilde hızlanmasına neden olur ve yüksek verimli bir motorla birlikte, emiş gücü 40x kat artar*.

1. Döner yan fırça

Robotun yan fırçası, mobilyaların etrafındaki, duvarlardaki, oda köşelerindeki ve ulaşılması zor diğer tenha yerlerdeki boşlukları mükemmel bir şekilde temizler.

2. Karşılıklı dönen 2 AeroForce fırça

Özel lamelleri olan iki adet ters dönen lastik fırçanın patentli sistemi, her türlü sert zemin ve halıdaki kiri toplar. Sert zeminlerde, fırçalar doğrudan toplama haznesine kir çeker. Halıları temizlerken, kir önce halı elyafından gevşetilir ve ardından toplanır.

3. Emiş gücü yüksek motor

Tozu yüksek performans ile temizleme, emiş gücü yüksek bir motor ile sağlanır motoru ve verimi yüksek AeroForce filtresi etkili bir filtreleme sağlar.

* iRobot Roomba 600 serisi ile karşılaştırıldığında

Clean Base Otomatik Kir Boşaltma Sistemi

Toz haznesinin kendi kendine kir boşaltması eşi görülmemiş bir rahatlık sağlar. Clean Base şarj ve temizleme istasyonu ile birlikte Roomba s9, size haftalarca temizliği unutturacak. İstasyonun içindeki tek kullanımlık kir torbası, robotun 30 toz haznesine kadar kiri saklayabilir. Bu pratik işlem sayesinde, toz ve kirlerin çevreye eve dağılmasını önler. İstasyondaki gösterge, kir torbası değiştirme zamanı geldiğinde sizi uyarır.


* Şarj ve temizleme istasyonu Clean Base pakete dahil değildir.

Işlevi Power boost

Roomba s9, halının üzerine yerleştirildiğini güvenilir bir şekilde tanır ve Power Boost işlevi sayesinde otomatik olarak 40x * 'a kadar emiş gücünü maksimuma çıkarır. Power Boost işlevi, emiş gücünü 4 modda ayarlamanıza olanak tanıyan iRobot Home uygulaması kullanılarak da kontrol edilebilir.

Robot paspas iRobot Braava m6 ile iletişim

Roomba s9 robot paspas Braava jet m6 ile çalışabilir. Bu devrim niteliğindeki özellik sayesinde, Roomba önce süpürür ve temizlik tamamlandığında Braava'ya otomatik olarak talimat gönderir ve bu talimat silme işlemini başlatır. Bu iki robotun kombinasyonu, siz varlığınız olmadan kapsamlı zemin temizliği sağlar ve böylece ev temizliği için benzeri görülmemiş bir konfor sunar.

Dışarıda Bırakma Fonksiyonu

Bu özellik sayesinde iRobot HOME uygulaması üzerinden, sınırsız adet, minimum 60x60cm boyutunda alanlar belirleyerek bu alanlara Roomba robot süpürgenizin asla gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik, köpeğinizin mama kabı gibi alanlarda çok kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra artık bu özellik sayesinde düşük modellerde kullanılan sanal duvar ya da benzeri engellere ihtiyaç duymadan robotunuzun girmesini istemediğiniz yerlere gitmesini engelleyebileceksiniz.

Temizlik sırasında şarj etme

Roomba s9, batarya durumunu akıllıca izler ve gerekirse kendisini şarj istasyonuna yönlendirir. Şarj işlemini tamamladıktan sonra, işi bitinceye kadar kaldığı noktadan temizliğe devam eder.

Li-Ion batarya

Bu lityum pilin avantajı, yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü olmasıdır.

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

Robotun altına yerleştirilen sensörler, altındaki boş alanı güvenli bir şekilde tanır böylece robotunuzun merdivenlerden veya diğer yüksek alanlardan düşmesini engeller.

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu geri döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.

Yıkanabilir AeroForce toz haznesi

Roomba'nın yıkanabilir bir toz haznesi vardır, bu nedenle bakımı da çok kolaydır.

SPOT programı - bölgesel temizlik için ideal çözüm

Çok pratik olan SPOT programı faraşınızı ve el süpürgenizi müzeye gönderecek. Manuel aktivasyondan sonra, robot 1 m² çapında bir alanı iyice temizler- örneğin mutfakta şeker dökmek veya lobiyi rahatça temizlemek istiyorsanız bu program tam size göre.

Hassas temaslı tampon

Hassas temaslı tampon mobilyanıza karşı yumuşaktır. Örtü veya perde gibi görünen engelleri ayırt edebilir ve böylece yatağın altında ve perdelerin etrafında ve altında bile etkili bir şekilde temizliği gerçekleştirir.

Paket içeriği

Şarj istasyonu1x Şarj istasyonu

Roomba s9 (siyah-bronz)1x Roomba s9 (siyah-bronz)

Batarya1x Batarya

 

Roomba s9 (siyah-bronz): Terimler sözlüğü

teknik özellikler

Roomba s9:
Temizleme alanı: Sınırsız
3300 mAh Li-Ion batarya
Şarj olurken enerji sarfiyatı maksimum 33 W'a kadar
Bekleme modunda enerji sarfiyatı maksimum 2 W
Boyutlar 311 x 311 x 86 mm
Ağırlık 3.7 kg
 
 
Telefonla destek hattı, müşteri hizmetleri:
0216 900 14 99(Pzt – Cum 9:00 - 18:00)
Mail: info.tr@certus-mercatus.com

Yetkili servis
iRobot Türkiye Yetkili Teknik Servisi
HTS TEKNİK HİZMETLER
Bilgi hattı: 0216 313 14 14
Özel ithalatçı ve distribütör:
Certus Mercatus Dış Tic. A.Ş.
Küçükbakkalköy Mah., Dudullu
Cd. 23-25, Brandium Rezidans
R2 Blok D:177
34758 Ataşehir / İstanbul

web: www.mercatus.cz
Mail: info.tr@certus-mercatus.com
 
 
Ürün sepetinize eklendi
Sepetinize Gidin