22. Ocak 2021

TEMİZLİK ALIŞKANLIĞINIZI TAMAMEN DEĞİŞTİRİN

iRobot Roomba® i7+ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Clean Base™ ve Imprint™ Akıllı Haritalama

Robot Süpürgede Gelinen Son Nokta

Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma

Otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş bir konfor yaşayacaksınız. Roomba® i7 + robot süpürgeniz hem şarj ünitesi hem de temizleme haznesi olarak kullandığı Clean Base sayesinde süpürme işini haftalarca unutmanızı sağlayacak. Tek kullanımlık kir poşeti, 30 süpürme haznesi tozu ve kiri tutabilecek kapasiteye sahiptir.

30 toz haznesi kapasiteli

Imprint™ Akıllı Haritalama

Roomba® i7 modelinde bulunan navigasyon sistemi sayesinde robotunuz engelleri ve mobilya çeşitlerini tanır ve temizleme yöntemini buna göre seçer. Akıllı haritalama sistemi sayesinde ister tüm evinizi isterseniz de oda seçimi yaparak sadece salonu veya mutfağı temizletebilirsiniz. Hem de tek tuşla!

iRobot Roomba® i7+

Wi-Fi ve Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi ile robot süpürge

iAdapt® 3.0 Navigasyon ile Imprint™ Akıllı Haritalama Sınırsız temizleme alanı Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Premium AeroForce® üç aşamalı temizleme sistemi İRobot HOME ile gelişmiş kontrol Akıllı temizlik planlama

Ayrıcalıklı özellikler Roomba® i7+ Akıllı Robot Süpürge

iRobot robot süpürgeler, çift fırçaya sahiptir. Roomba 600 serilerinde 1 kıl 1 kauçuk, Roomba 900, i, j ve s serilerinde çift kauçuk fırça bulunmaktadır.

Roomba®, özellikle kirli olan yerleri tespit etmek için akustik sensörler kullanan, daha sonra Roomba'nın daha fazla dikkat gösterdiği Dirt Detect™ sistemi ile donatılmıştır.

Otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş konforun keyfini çıkarın. Roomba® ve Clean Base® şarj ve otomatik kir boşaltma istasyonu, haftalarca süpürge işini size unutturur. İstasyonun içindeki kir atılabilir toz torbasına aktarılır ve bir toz torbası 30 toz haznesi büyüklüğünde kiri ve tozu içerisinde tutabilir. Pratik tasarımı, çevreye toz ve kirin kaçamayacağı anlamına gelir. Torbayı değiştirme zamanı geldiğinde, istasyondaki bir ışık size bunu söyleyecektir.

Temizlenecek alanın büyüklüğü ile ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Büyük daireleri ve evleri temizleyebilmesi sayesinde her evde uyumlu çalışır. Pil zayıfladığında robot, otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. Şarj olur ve kaldığı yerden temizliğe devam eder.

Roomba®, Braava jet® m6 Akıllı Robot Paspas ile çalışabilir. Devrim niteliğindeki Imprint® Link özelliği sayesinde, Roomba® önce süpürme işlemini tamamlar ve sonra mükemmel temizlik için, otomatik olarak paspaslama için Braava'ya bir talimat gönderir. Bu iki robotun kombinasyonu, orada olmanıza gerek kalmadan zeminlerinizin tamamen temizlenmesini sağlar ve ev temizliğinde benzeri görülmemiş bir konfor sunar.

Özel Aeroforce® filtresi, en küçük toz parçacıklarını bile yakalar.

Roomba®, AeroForce® filtresi kullanarak en küçük toz parçacıklarını bile yakalayan bir toz haznesi ile birlikte gelir. Yeni hazne, bakımı kolaylaştırmak için suyla durulanabilir.

"Tüy dökme mevsimi mi geliyor?
Endişelenmeyin, iRobot Genius özel temizlik önerir."

Daha sık temizlik gerekebilecek dönemleri takip eder.

Alışkanlıklarınıza göre temizlik önerir. Buna göre, sıklıkla temizlik yaptığınızda, iRobot Genius size temizlik programı önerir.

Temizlemeden önce, temizliğin ortalama ne kadar süreceğini size gösterir.

Evde olmadığınızda, iRobot Genius ile her zaman düzenli olacaksınız.

Roomba® i7+ Akıllı Robot Süpürge, herkes için mükemmel bir seçimdir. Son teknoloji navigasyon sistemi, haritalamayı kusursuz hale getirir. Ayrıca otomatik olarak toz haznesini de boşaltır. | Ücretsiz Kargo
14 999  KDV DahilStokta var