22. Ocak 2021

TEMİZLİK ALIŞKANLIĞINIZI TAMAMEN DEĞİŞTİRİN

iRobot Roomba® i7+ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Clean Base™ ve Imprint™ Akıllı Haritalama

Robot Süpürgede Gelinen Son Nokta

Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma

Otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş bir konfor yaşayacaksınız. Roomba® i7 + robot süpürgeniz hem şarj ünitesi hem de temizleme haznesi olarak kullandığı Clean Base sayesinde süpürme işini haftalarca unutmanızı sağlayacak. Tek kullanımlık kir poşeti, 30 süpürme haznesi tozu ve kiri tutabilecek kapasiteye sahiptir.

30 toz haznesi kapasiteli

Imprint™ Akıllı Haritalama

Roomba® i7 modelinde bulunan navigasyon sistemi sayesinde robotunuz engelleri ve mobilya çeşitlerini tanır ve temizleme yöntemini buna göre seçer. Akıllı haritalama sistemi sayesinde ister tüm evinizi isterseniz de oda seçimi yaparak sadece salonu veya mutfağı temizletebilirsiniz. Hem de tek tuşla!

iRobot Roomba® i7+

Wi-Fi ve Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi ile robot süpürge

iAdapt® 3.0 Navigasyon ile Imprint™ Akıllı Haritalama Sınırsız temizleme alanı Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Premium AeroForce® üç aşamalı temizleme sistemi İRobot HOME ile gelişmiş kontrol Akıllı temizlik planlama

Ayrıcalıklı özellikler Roomba® i7+ Akıllı Robot Süpürge

Roomba, i, j ve s serilerinde çift kauçuk fırça bulunmaktadır.

Roomba®robot süpürgeler, özellikle kirli olan yerleri tespit etmek için akustik sensörler kullanır. Evinizde bulunan ekstra kirli alanlara yoğunlaşarak bu alanlarda daha derinlemesine temizlik yapar.

Otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş konforun keyfini çıkarın. Roomba® ve Clean Base® şarj ve otomatik kir boşaltma istasyonu, haftalarca süpürme işini size unutturur. Toz haznesinin içindeki kir, toz torbasına otomatik aktarılır ve bir toz torbası 30 toz haznesi büyüklüğünde kiri ve tozu içerisinde tutabilir. Torbayı değiştirme zamanı geldiğinde, istasyondaki bir ışık size bunu söyleyecektir.

Temizlenecek alanın büyüklüğü ile ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Robot, şarjı azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. Şarj olur ve kaldığı yerden temizliğe devam eder.

Roomba i, s ve j serisi robot süpürgeler, Braava jet m6 robot paspas ile koordineli çalışabilir. Devrim niteliğindeki bu özellik sayesinde Roomba önce evinizi süpürür ve temizlik tamamlandığında Braava'ya otomatik olarak bir talimat gönderir, böylece Braava silme işlemine başlar. Bu iki robotun kombinasyonu, siz yokken zeminin derinlemesine temizlenmesini sağlar ve ev temizliğinde benzeri görülmemiş bir kolaylık sunar.

Roomba i, j ve s serisi robot süpürgeler ve Braava m6 robot paspaslar düz sıralar halinde ilerler.

Özel Aeroforce® filtresi, en küçük toz parçacıklarını bile yakalar.

Toz haznesi, filtre hazneden ayrıldıktan sonra su ile durulanabilir. Filtre yıkanmaz.

10 kata kadar harita kaydedilebilir.

"Tüy dökme mevsimi mi geliyor?
Endişelenmeyin, iRobot OS size özel temizlik programları önerir."

Daha sık temizlik gerekebilecek dönemleri takip eder.

Alışkanlıklarınıza göre temizlik önerir. Buna göre, sıklıkla temizlik yaptığınızda, iRobot OS size temizlik programları önerir.

Temizlemeden önce, temizliğin ortalama ne kadar süreceğini size gösterir.

IFTTT ve Konum Servisleri ile “Evden Çıktığımda Temizle” özelliği

Roomba® i7+ Akıllı Robot Süpürge, herkes için mükemmel bir seçimdir. Son teknoloji navigasyon sistemi, haritalamayı kusursuz hale getirir. Ayrıca otomatik olarak toz haznesini de boşaltır. | Ücretsiz Kargo
21 999.0  KDV Dahilşu anda kullanılamıyor