22. Ocak 2021

TEMİZLİK ALIŞKANLIĞINIZI TAMAMEN DEĞİŞTİRİN

iRobot Roomba® i7+ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Clean Base™ ve Imprint™ Akıllı Haritalama

Robot Süpürgede Gelinen Son Nokta

Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma

Otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş bir konfor yaşayacaksınız. Roomba® i7 + robot süpürgeniz hem şarj ünitesi hem de temizleme haznesi olarak kullandığı Clean Base sayesinde süpürme işini haftalarca unutmanızı sağlayacak. Tek kullanımlık kir poşeti, 30 süpürme haznesi tozu ve kiri tutabilecek kapasiteye sahiptir.

30 toz haznesi kapasiteli

Imprint™ Akıllı Haritalama

Roomba® i7 modelinde bulunan navigasyon sistemi sayesinde robotunuz engelleri ve mobilya çeşitlerini tanır ve temizleme yöntemini buna göre seçer. Akıllı haritalama sistemi sayesinde ister tüm evinizi isterseniz de oda seçimi yaparak sadece salonu veya mutfağı temizletebilirsiniz. Hem de tek tuşla!

iRobot Roomba® i7+

Wi-Fi ve Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi ile robot süpürge

iAdapt® 3.0 Navigasyon ile Imprint™ Akıllı Haritalama Sınırsız temizleme alanı Clean Base™ Otomatik Kir Boşaltma Sistemi Premium AeroForce® üç aşamalı temizleme sistemi İRobot HOME ile gelişmiş kontrol Akıllı temizlik planlama

Ayrıcalıklı özellikler Roomba i7+ Robot Süpürge

En gelişmiş iAdapt 3.0 kamera navigasyonu, sınırsız boyutta bir alanı mükemmel bir şekilde temizler. Gelişmiş vSLAM® navigasyon teknolojisini kullanan robot, saniyede 230.400'den fazla veri noktası alır ve Imprint Akıllı Haritalamayı kullanarak bireysel odaların nasıl tanınacağını öğrenir. Roomba uygulamadaki bir haritayı kaydettiğinde, ayrı odaların sınırlarını ayarlayabilir, adlandırabilir ve her birini temizlemek için bir zaman çizelgesi ayarlayabilirsiniz. Bu, robotun nerede ve ne zaman temizliği yapması gerektiği konusunda mutlak kontrol sağlar. Robot 10 farklı haritayı hafızasına kaydedebilir.

Temizlenecek alanın büyüklüğü ile ilgili herhangi bir sınırlama yoktur, büyük daireleri ve evleri temizleyebilmesi, bu seriyi her eve uygun bir hale getirir. Pil zayıfladığında, robot, otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner, şarj olur ve kaldığı yerden temizliğe devam eder.

Otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile benzeri görülmemiş konforun keyfini çıkarın. Roomba ve Clean Base şarj ve otomatik kir boşaltma istasyonu, haftalarca süpürge işini size unutturur. İstasyonun içindeki kir atılabilir toz torbasına aktarılır ve bir toz torbası 30 toz haznesi büyüklüğünde kiri ve tozu içerisinde tutabilir. Pratik tasarımı, çevreye toz ve kirin kaçamayacağı anlamına gelir. Torbayı değiştirme zamanı geldiğinde, istasyondaki bir ışık size bunu söyleyecektir.

Roomba, robot süpürge tarihinin en çığır açan yeniliklerinden biri ile donatılmıştır - AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi. AeroForce sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar boşlukta yoğunlaştırarak güçlü bir vakum etkisi yaratır.

Akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki iRobot HOME Mobil Uygulaması'nı (Android ve iOS) kullanarak robotu dokunmak zorunda kalmadan çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CLEAN (TEMİZLE) düğmesine basmak.

Bu özellik sayesinde iRobot HOME uygulaması üzerinden, sınırsız adet, minimum 60x60cm boyutunda alanlar belirleyerek bu alanlara Roomba robot süpürgenizin asla gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik, köpeğinizin mama kabı gibi alanlarda çok kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra artık bu özellik sayesinde düşük modellerde kullanılan sanal duvar ya da benzeri engellere ihtiyaç duymadan robotunuzun girmesini istemediğiniz yerlere gitmesini engelleyebileceksiniz.

Roomba, Braava Jet m6 robot paspas ile çalışabilir. Devrim niteliğindeki Imprint ™ Link özelliği sayesinde, Roomba önce süpürme işlemini tamamlar ve sonra mükemmel temizlik için, otomatik olarak paspaslama için Braava'ya bir talimat gönderir. Bu iki robotun kombinasyonu, orada olmanıza gerek kalmadan zeminlerinizin tamamen temizlenmesini sağlar ve ev temizliğinde benzeri görülmemiş bir konfor sunar.

Roomba i7 + herkes için mükemmel bir seçimdir. Son teknoloji navigasyon sistemi haritalamayı kusursuz hale getirir ve üstelik otomatik olarak toz haznesini de boşaltır.
13 999  KDV DahilStokta var