Yetkili Satıcılarımız
iRobot® ailesiyle tanışın! Roomba® robot süpürge, Braava robot paspas ve tüm aksesuarları www.irobot.com.tr'den satın alabileceğiniz gibi, yetkili satış kanallarımızı da tercih edebilirsiniz.

NEDEN YETKİLİ SATICILAR?

iRobot ürünleri sadece resmi olarak iRobot ürünlerinin dağıtımına uygun bir yaklaşımı garanti ettiğimiz yetkili satıcılarımız aracılığıyla satılır. Garanti kapsamına aldığımız ürünler yalnızca yetkili satış kanallarımızdan alınan ürünlerdir.

Yalnızca iRobot yetkili satıcılarından alınan ürünler garanti kapsamındadır. Emin olmak için her zaman yetkili satıcılarımızı kontrol ederek alışveriş yapın. iRobot ürününüzü yetkili bir satıcıdan satın almadığınızı tespit edersek maalesef ürününüzü garanti kapsamına alamayız.

Bu nedenle, satın alım yaparken mutlaka yetkili satıcılarımızı web sitemizden kontrol edin veya detaylı bilgi için bize ulaşın.

  • Yetkili satıcılarımızı özenle belirliyoruz. iRobot'un yetkili satıcılarından alışveriş yapmak tamamen güvenlidir. Tamamından rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
  • Tüm yetkili satıcı ağımız her zaman eğitim ve denetime tabi tutulmaktadır. iRobot için en önemli şey, yetkili satış kanallarımızın size %100 müşteri hizmeti verebilmesidir. Bu gerçekleşmezse, lütfen bizimle iletişime geçin. Yetkili satış kanallarının neler olduğunu görmek için iRobot yetkili satıcı logomuzu kontrol edin.
  • 24 ay garantili iRobot yetkili satış kanallarından satın alınan ürünler 24 ay garanti kapsamındadır.
  • %100 kalite garantisi.
  • Üstün teknik servis hizmeti garantili. iRobot yetkili satıcılarından alınan iRobot ürünleri, standartların üzerinde müşteri hizmetleri ve servis desteği sağlar.
  • Müşteriler perakende satış ağımızdaki ürünleri deneyebilirler.
  • Garanti kapsamında bulunan robotunuzu ücretsiz olarak servise yollayabilirsiniz. Ücretsiz satış danışmanlığı ve teknik servis desteği.
  • Güvenli alışveriş garantili Ürünlerimizi yetkili satıcılarımızdan aldığınız sürece size orjinal ürün ve servis garantisi sağlıyoruz. Yetkili satıcılarımız ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sadece yüksek kaliteli, güvenilir yetkili satıcılarla çalışıyoruz.