14 Haziran ve sonrası verilen siparişler 24 Haziran itibariyle sevk edilecektir.

"iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) sadece akıllı özelliklerle dolu değil, aynı zamanda düşüncelidir. Diğer tüm robot süpürge ve paspaslardan daha fazla kişiselleştirilmiş tasarımlar, evcil hayvanlar ile ilgili özellikler ve sesli komutlar¹ sunar. Böylece yalnızca dikkatinizi gerektirecek aktivitelere odaklanabilirsiniz." En akıllı robotlarımızı inceleyin.

İşletim Sistemi IROBOT OS

Her katın engellerinin arasından geçin.

iRobot İşletim Sistemi tarafından kontrol edilen Roomba® j7, 80'den fazla nesneyi tanır². Kablolar, çoraplar ve hatta evcil hayvan kakası gibi nesneleri tespit ettiğinde, bunlardan kaçınır. Bunu ancak gerçekten akıllı bir ev robotu yapabilir.

iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) ile j7+ satın alın

İşletim Sistemi IROBOT OS

Diğer robotlardan daha fazla sesli komutu algılar.

Kablosuz internet (Wi-Fi®) bağlantılı robotları Siri veya Google Assistant özellikli cihazlarla¹ eşleştirin ve "Siri, her yeri temizle" gibi komutları kullanın. Böylece isteğiniz anında yerine getirilecek.

iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) ile çalışan robot süpürgeleri görüntüleyin

İşletim Sistemi IROBOT OS

Size özel temizlik önerileri sunar.

Diğer tüm robotlardan daha fazla kişiselleştirilmiş öneriler kullanarak, temizliği sürekli değişen programınıza uyacak şekilde özelleştirin. iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS), alışkanlıklarınızı öğrenir ve yaşam tarzınıza uygun önerilerde bulunur. Böylece temizlik işini hiç görmeden temiz eve gelebilirsiniz.

iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) ile çalışan m6 robot paspasları görüntüleyin

İşletim Sistemi IROBOT OS

Evcil hayvan kakasından kaçınma konusunda 1 numara

Roomba® j7, iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) tarafından kontrol edilir. Evcil hayvanlar ile ilgili diğer robotlardan daha fazla özelliğe sahiptir. Evcil hayvan kakasını algılar ve bundan kaçınır.

iRobot İşletim Sistemi (iRobot OS) ile çalışan robot setlerini görüntüleyin

İşletim Sistemi IROBOT OS

iRobot HOME uygulamasını indirin

İyileştirilmiş haritalar, belirli objelere ilişkin alanı temizleme yeteneği, kişiselleştirilmiş rutinler, mevsimsel öneriler ve sezgisel akıllı ev entegrasyonu². iRobot Home uygulamasının her yönü, temizlik konusunda size maksimum kontrol sağlamak için yeniden tasarlandı. Uygulamayı şurada bulabilirsiniz:

Uygulama hakkında daha fazla bilgi