ANNEX 2 – ROBOTUNUZ TARAFINDAN AKTARILAN BİLGİLER
Kişisel Bilgi KategorisivNasıl KullanılırYasal Dayanaklar
[Ağ etkinliği bilgileri] Robot ve Uygulama kullanım verileri. Robotunuzu ve ürün Uygulamalarını nasıl kullandığınız hakkında pil ömrü ve sağlığı, görev sayısı, cihaz tanımlayıcı ve konum haritalama, Uygulama kullanımı, özellik kullanımı, Uygulama içi işlemler gibi bilgiler.Bu bilgileri, teknolojik sorunları teşhis etmek ve düzeltmek için kullanırız.Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidir.
Bu bilgileri, hizmetimizi uyarlamak ve hizmetimiz aracılığıyla sunulan yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için kullanırız. Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizi kullanıcılara göre uyarlamak, Hizmet üzerinde yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için gereklidir.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizi kullanıcılara göre uyarlamak, Hizmet üzerinde yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, Robotun belirli özelliklerini ve işlevlerini sağlamak için kullanırız. Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin yerine getirilmesi ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atılması için gereklidir.Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin yerine getirilmesi ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atılması için gereklidir.
[Diğer Kişisel Bilgiler] Robot adı, oda adları, bölge adları ve planlanan başlama / durdurma süreleri gibi robot özelleştirme ayarları ve tercihleri.Bu bilgileri, hizmetin özelliklerini ve işlevlerini işletmek, sürdürmek ve size sağlamak için kullanırız.Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidir.
Bu bilgileri, teknolojik sorunları teşhis etmek ve düzeltmek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz, yani Hizmeti yönetmek ve iyileştirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, hizmetimizi uyarlamak ve hizmetimiz aracılığıyla sunulan yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani hizmetimizi kullanıcılara göre uyarlamak, hizmet üzerinde yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, cihazın belirli özelliklerini ve işlevlerini sağlamak için kullanırız.Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidir.
Bu bilgileri ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri belirlemek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani doğrudan pazarlamamızı bilgilendirmek için gereklidir.
[Diğer Kişisel Bilgiler] Robot ortamı bilgileri. Robotunuzu kullandığınız yerler hakkında, kat planları, bölgeleri ve temiz alanları, nesne türleri (Robotunuzdaki kamera kullanılarak algılanan) ve bu nesne ve konumu için karşılık gelen güven faktörü, konum ve güven gibi alanlar hakkında bilgiler yerel ağınıza bağlı olarak Wi-Fi cihazlarının faktörü ve Wi-Fi ısı haritaları. [Diğer Kişisel Bilgiler] Robot ortamı bilgileri. Robotunuzu kullandığınız yerler hakkında, kat planları, bölgeleri ve temiz alanları, nesne türleri (Robotunuzdaki kamera kullanılarak algılanan) ve bu nesne ve konumu için karşılık gelen güven faktörü, konum ve güven gibi alanlar hakkında bilgiler yerel ağınıza bağlı olarak Wi-Fi cihazlarının faktörü ve Wi-Fi ısı haritaları. Bu bilgileri, teknolojik sorunları teşhis etmek ve düzeltmek için kullanırız. Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidir.Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidir.
Bu bilgileri, özellikle Robotunuz tarafından oluşturulan ve kullanılan haritanın etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak ve hizmetimiz aracılığıyla sunulan yeni ürünler ve özellikler geliştirip, iyileştirerek, hizmetimize uyarlamak için kullanırız. Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizi kullanıcılara göre uyarlamak, Hizmet üzerinde yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için gereklidir. Bu bilgileri, özellikle Robotunuz tarafından oluşturulan ve kullanılan haritanın etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak ve hizmetimiz aracılığıyla sunulan yeni ürünler ve özellikler geliştirip, iyileştirerek, hizmetimize uyarlamak için kullanırız. Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizi kullanıcılara göre uyarlamak, Hizmet üzerinde yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, Hizmetimiz aracılığıyla sunulan yeni ürünler ve özellikler geliştirmek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz, yani hizmeti yönetmek ve iyileştirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, cihazın belirli özelliklerini ve işlevlerini sağlamak için kullanırız. Bu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidirBu işlem, sizinle aramızdaki sözleşmenin ifası ve sizinle aramızda bir sözleşme imzalanmadan önce adımlar atmak için gereklidir
[Ağ etkinliği bilgileri ve diğerleri] iRobot Beta Programının bir parçası olarak toplanan veriler. Robotunuz tarafından iletilen bilgiler, iRobot Beta Programındaki özellik veya işlevin bir parçası olarak toplanabilir ve işlenebilir.Bu bilgileri, iRobot Beta Programına katılmayı kabul ettiğiniz hizmetin yeni özelliklerini ve işlevlerini test etmek için kullanırız. Beta Programı için gerekli olan belirli bilgiler, kaydolma sırasında açıklanacaktır ve sunulan beta özelliğe bağlı olarak değişebilir.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetin yeni özelliklerini ve işlevlerini geliştirmek ve test etmek için gereklidir. Beta Programı'na kaydolduğunuzda, yalnızca Beta Programını desteklemek için veri toplayacağız.