ANNEX 3 – OTOMATİK OLARAK TOPLANAN KİŞİSEL BİLGİLER
Kişisel Bilgiler KategorisiNasıl KullanılırYasal Dayanaklar
[Ağ etkinliği bilgileri] Hizmete nasıl eriştiğiniz ve onu nasıl kullandığınıza ilişkin bilgiler. Örneğin, web sitemizden ayrıldığınızda geldiğiniz web sitesi ve gittiğiniz web sitesi, hizmete ne sıklıkta eriştiğiniz, hizmetimize eriştiğiniz zaman ve onu ne kadar süreyle kullandığınız, eriştiğiniz yaklaşık konum, hizmete birden fazla cihazdan erişip erişmediğiniz, hizmetimize göz atarken tıkladığınız bağlantılar veya bizimle iletişiminiz ve hizmet üzerinde gerçekleştirdiğiniz diğer eylemler.Bu bilgileri, hizmetimizi cihazınızda size sunmak için kullanırız.Bu işlem, sizinle aramızdaki bir sözleşmenin ifası için gereklidir.
Bu bilgileri, hizmetimizin size nasıl sunulacağını uyarlamak için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizi kullanıcıya göre uyarlamak için gereklidir.
Bu bilgileri, pazarlama amaçlarıyla ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri belirlemek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani doğrudan pazarlamamızı bilgilendirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, teknoloji sorunlarını teşhis etme ve düzeltme ve yeni ürün ve hizmetler geliştirme dahil olmak üzere Hizmetimizi ve işimizi izlemek ve iyileştirmek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizle ilgili sorunları izlemek ve çözmek ve genel olarak Hizmetimizi geliştirmek için gereklidir.
[Ağ etkinliği bilgileri] Cihazınız hakkında bilgiler. Hizmetimize bağlanmak için kullandığınız bilgisayar, tablet, akıllı telefon veya diğer elektronik cihazlar hakkında bilgi toplarız. Bu bilgiler, cihaz türü, modeli ve üreticisi, benzersiz cihaz tanımlama numaraları (örneğin, bir UDID, Reklam verenler için Benzersiz Kimlik ("IDFA"), Google Reklam Kimliği veya Windows Reklam Kimliği dahil), mobil operatörle ilgili ayrıntıları içerebilir, mobil cihaz işletim sistemi markası ve modeli ve telefon numarası, cihaz üzerinden Hizmetimize bağlı tarayıcılar ve uygulamalar, İnternet servis sağlayıcınız, IP adresiniz ve cihazınızın telefon numarası (eğer varsa).Bu bilgileri, Hizmetimizi cihazınızda size sunmak için kullanırız.Bu işlem, sizinle aramızdaki bir sözleşmenin ifası için gereklidir.
Bu bilgileri, Hizmetimizin size nasıl sunulacağını uyarlamak için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizi kullanıcıya göre uyarlamak için gereklidir.
Bu bilgileri, pazarlama amaçlarıyla ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri belirlemek için kullanırızBu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani doğrudan pazarlamamızı bilgilendirmek için gereklidir.
Bu bilgileri, teknoloji sorunlarını teşhis etme ve düzeltme ve yeni ürün ve hizmetler geliştirme dahil olmak üzere Hizmetimizi ve işimizi izlemek ve iyileştirmek için kullanırız.Bu işlem, meşru menfaatlerimiz için, yani Hizmetimizle ilgili sorunları izlemek, çözmek ve genel olarak hizmetimizi geliştirmek için gereklidir.