exclude-from-catalog
Braava ve Roomba Combo için Temizlik Solüsyonu
Roomba Combo Robot Süpürge ve Paspaslar ile Braava Robot Paspaslara uyumlu RoboClean temizlik solüsyonu.
250.0  KDV Dahil
iRobot Roomba Combo j Serisi 3’lü Paket Filtre
699.0  KDV Dahil
Roomba® i5+ Akıllı Robot Süpürge
Roomba®️ i5+, üç aşamalı AeroForce™ temizleme sistemi ve çift kauçuk fırçası sayesinde mükemmel bir temizlik sağlar. Akıllı haritalama sayesinde Türkçe iRobot HOME uygulaması üzerinden odaları isimlendirebilir, robot süpürgenizi dilediğiniz odaya yönlendirebilirsiniz.
14 999.0 
12 749.0  KDV Dahil
Roomba Combo™ i8
Imprint® Akıllı Haritalama özelliğine sahip Roomba Combo™ i8 Akıllı Robot Süpürge ve Paspas, robotun ne zaman ve nereleri temizlemesi gerektiği konusunda mutlak kontrol sağlar.
17 999.0  KDV Dahil
Roomba® i7 Akıllı Robot Süpürge
Imprint® Akıllı Haritalama özelliğine sahip Roomba® i7 Akıllı Robot Süpürge, robotun ne zaman ve nereleri temizlemesi gerektiği konusunda mutlak kontrol sağlar.
15 999.0 
12 499.0  KDV Dahil
Roomba Combo™ i8+
Şarjlı ve Clean Base® Otomatik Kir Boşaltma İstasyonlu Roomba Combo™ i8+ Akıllı Robot Süpürge ve Paspas, toz haznesini tek başına boşaltır. Bu da haftalarca temizliği düşünmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.
24 999.0  KDV Dahil
Roomba® i7+ Akıllı Robot Süpürge
Şarjlı ve Clean Base® Otomatik Kir Boşaltma İstasyonlu Roomba® i7+ Akıllı Robot Süpürge, toz haznesini tek başına boşaltır. Bu da haftalarca temizliği düşünmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.
20 999.0 
16 999.0  KDV Dahil
Roomba® j7 Akıllı Robot Süpürge
Roomba® j7 Akıllı Robot Süpürge, PrecisionVision Yön Bulma özelliği sayesinde gerektiği yerlere gider, gerekmediği yerlerden uzak durur. Örneğin tüylü dostlarımızın kötü sürprizleri, çorap ve şarj kabloları gibi engelleri algılar ve onlardan kaçınır.
18 999.0 
16 999.0  KDV Dahil
Roomba® j7+ Akıllı Robot Süpürge
Roomba® j7+ Akıllı Robot Süpürge, PrecisionVision Yön Bulma özelliği sayesinde gerektiği yerlere gider, gerekmediği yerlerden uzak durur. Örneğin tüylü dostlarımızın kötü sürprizleri, çorap ve şarj kabloları gibi engelleri algılar ve onlardan kaçınır.
25 999.0  KDV Dahil
Roomba® s9+ Akıllı Robot Süpürge
Roomba® s9+ Akıllı Robot Süpürge, yüksek teknoloji ve yenilikçi tasarımı ile hayatında en iyisini isteyenler için geliştirilmiştir. Roomba robot süpürgelerin içinde en yüksek çekim gücüne sahip olandır.
39 999.0  KDV Dahil
YENİ
Roomba® Combo j7 Akıllı Robot Süpürge ve Paspas
Roomba® Combo j7, tamamen yukarı kaldırılan paspası ile otonom çalışan tek gerçek 2'si 1 arada robot süpürge ve paspastır. Yerdeki nesneleri (evcil hayvan dışkısı, terlik, çorap, kablo, havlu gibi 80'den fazla engeli) görür. Nesnenin ne olduğunu tanır ve etrafından dolaşması gerekiyorsa bunu bilir. Bu hem köpek hem de kedi sahipleri için harika bir özelliktir.
25 999.0  KDV Dahil
YENİ
Roomba® Combo j7+ Akıllı Robot Süpürge ve Paspas
Roomba® Combo j7+, tamamen yukarı kaldırılan paspası ile otonom çalışan tek gerçek 2'si 1 arada robot süpürge ve paspastır. Yerdeki nesneleri (evcil hayvan dışkısı, terlik, çorap, kablo, havlu gibi 80'den fazla engeli) görür. Nesnenin ne olduğunu tanır ve etrafından dolaşması gerekiyorsa bunu bilir, kendi toz haznesini boşaltır. Bu hem köpek hem de kedi sahipleri için harika bir özelliktir.
32 999.0  KDV Dahil
Roomba® i5 Akıllı Robot Süpürge
Roomba®️ i5, üç aşamalı AeroForce™ temizleme sistemi ve çift kauçuk fırçası sayesinde mükemmel bir temizlik sağlar. Akıllı haritalama sayesinde Türkçe iRobot HOME uygulaması üzerinden odaları isimlendirebilir, robot süpürgenizi dilediğiniz odaya yönlendirebilirsiniz.
9 999.0  KDV Dahil
Braava jet® m6 Akıllı Robot Paspas Beyaz
Devrim niteliğindeki Braava jet® m6 Akıllı Robot Paspas, bir şarj istasyonu ve en gelişmiş iAdapt® 3.0 Navigasyon ile birlikte gelir ve iRobot robot süpürgeyle beraber çalışabilir.
19 999.0 
15 999.0  KDV Dahil
Braava jet® m6 Akıllı Robot Paspas Siyah
Devrim niteliğinde Braava jet® m6 paspas bir şarj istasyonu ve en gelişmiş iAdapt® 3.0 Navigasyon ile birlikte gelir ve iRobot robot süpürgeyle beraber çalışabilir.
19 999.0 
15 999.0  KDV Dahil
Vurtuální zeď Dual mode pro robotický vysavač Roomba
iRobot® Roomba Sanal Duvar
İki Modlu Sanal Duvar® Bariyeri, Sanal Duvar Modu sayesinde robotunuzu temizlenmesini istemediğiniz oda ve alanlardan uzak tutar. Halo Modu ise robotunuzu korumak istediğiniz objelerden uzak tutar.
999.0  KDV Dahil